Hakkımızda

 

1990 yılından bugüne gelen kaliteli iş anlayışı

1990 yılında kurulan ERMOP, Türkiye’nin ilk mop üreticisi ve Endüstriyel temizlik ekipman markasıdır. AR-GE ve inovasyona verdiği önem sayesinde, kısa sürede Türkiye endüstriyel temizlik sektörünün lider mop markası olmuştur. Hizmet verdiği kuruluşların gereksinim duyduğu kaliteli ve dayanıklı temizlik araç-gereçlerinin üretimini “daimi müşteri memnuniyeti” prensibi doğrultusunda gerçekleştirmiştir.Gerek ürün bazında gerekse üretim teknolojisi alanında kendini sürekli yenileyerek kapsamlı sistem ve ürün yelpazesini geliştirdi. Kaliteli üretim ve ticareti doğrultusunda yurt dışında da temizlik sektörünün önemli markaları arasına girdi. Uluslararası birçok markanın yurt-içi ve yurt dışı temizlik ekipman tedarikçiliğini üstlenmiştir.

                 

Üretim'de İnovasyon ve Teknoloji

Ermop Üretim Tesisleri Düzce OSB  , Türkiye

Ermop, 2008 yılında faaliyete geçirdiği 21.000 metrekare arazi üzerine kurulu 10.000 metrekare kapalı alana sahip Düzce’deki fabrikasını; enjeksiyon sistemleri, kalıp ve dokuma makineleri yatırımları ile geliştirdi. Bu sayede üretim kapasitesini ve kalitesini arttırırken, yurt dışında ve yurt içinde artan müşteri taleplerine rahatlıkla yanıt verebilecek bir üretim kapasitesine ulaştı.Üretim sistemi'nin dijital,üretim ve lojistik altyapısı geliştirildi.Türkiye'nin Düzce şehrindeki Ermop fabrikası Avrupanın sayılı en modern mop üretim merkezlerindendir.

İstanbul Genel merkezde bulunan 3.000 metrekarelik tesislerini de ofis ve showroom olarak kullanılmaktadır.2015 yılında şirket yeni logosu ile gelişen dünya standartlarına uygun vizyonunu ve misyonunu büyütmüştür. Temizlik endüstrisinde çağının gereklerine uygun teknoloji ile atılımlarını sürdürmektedir.

  Ermop logo (1990-2015)                                           Ermop logo (2015-Günümüz)

 

 

                          Ermop Genel Merkez  İstanbul , Türkiye

 

Temizlikte Dünya Standartlarında Bir Marka

Ermop, uluslararası birçok fuar ve organizasyonda marka kalitesi ve güvenilirliği ile her zaman yer almaktadır.Kurulduğu yıldan bugüne fuarlara katılımda ilkleri gerçekleştirmiş ve Türk Endüstriyel Temizlik sanayisini yurtdışında temsil etmiştir.2011 yılında Rusya pazarındaki artan talep üzerine yatırımlarına hız vermiştir ve Moskova’da yetkili bayii ve satış ofisini hizmete almıştır. Avrupa’daki müşterilerine daha hızlı ve daha etkili hizmet vermek için Almanya’nın Frankfurt kentinde  '' ERtuMOP Reinigugnstextilien GmbH '' adıyla Avrupa Satış Deposu’nu açmıştır. Avrupa genelindeki müşterilerine ve tedarikçilerine buradan satış yapmaya başlamıştır.Avrupa genelinde bir çok uluslararası online alışveriş sistesinde Ermop ürünleri satılmaktadır.

Ermop, profesyonel temizlik ekipmanlarının bir bütün halinde sistem olarak geliştirmeye  başlamış ve İsviçre menşeli profesyonel mop yıkama makinelerini envanterine katmıştır.  Sunduğu hizmet ve temizlik sistemleri sayesinde Türkiye’nin lider mop yıkama makineleri satıcısı konumuna gelmiştir. Ayrıca gelişen dünya ekonomisi ihtiyaçlarına uygun olarak uluslararası düzeyde sosyal medya ve online satış platformlarında ürün tanıtım ve satışlarına devam etmektedir.

Sektörde başarılı çalışmalarının bir sonucu olarak ulusal ve uluslararası pek çok dünya markasının temizlik ekipmanları tedarikçiliğini üstlenmiştir. Ermop, Türkiye’de ve hizmet sunduğu diğer tüm ülkelerde, ürettiği üstün kaliteli temizlik ekipmanlarıyla ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle sayesinde endüstriyel temizlik sektöründe standartları belirleyen marka olmayı sürdürmektedir.