Wings Sistem

Ermop’un geliştirdiği Patentli ürünü olan WINGS SİSTEM, fonksiyonel kilit sistemli katlanır aparat, mop'u ve özel dizayn edilmiş dozajlama kutusu ile profesyonel temizliğe fark katmak için geliştirildi.

Ürünleri Göster

 

 

 

 

‘’Wings sistem, sağlık sektöründe çapraz bulaşmayı önler ve kritik alan temizliğinde etkilidir.’’

 

SOLÜSYONLU DOZAJ KUTUSU

9 lt kimyasallı su kapasitesine sahip çekvalf (check-valve) sistemli dozaj kutusu sayesinde su ve kimyasal kullanımından tasarruf edilir. Özel dizayn edilmiş dozaj kutusunda çift taraflı mop’un bir tarafı nemlendirilir.Mop’un nemli tarafıyla kiri kabartma ve temizleme işlemi gerçekleştirildikten sonra kuru tarafıyla durulama ve silme işlemi yapılır.

 HİJYENİK VE PRATİK 

40 cm Wingsmop, 30-35 m2’lik bir alanın temizliğinde kullanılır. Çift taraflı temizleme konseptiyle mop, bir tarafıyla zemini nemlendirip diğer bir tarafıyla da durulama işlemini gerçekleştirir. Bu şekilde insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bölgelerde tek bir mop iki mopla sağlanacak hijyenik sonuçlar elde edilir.

  • Ermop 'un Patentli ürünü “Wingsmop”, nem ve kir tutma kapasitesi yüksek çift taraflı mop özelliğine sahiptir. Döngü ve elyaf yapısı, optimum kir emilimi ve zeminde daha iyi kayma sağlar, böylece kapsamlı profesyonel temizliği garanti eder.

 

  • Solusyonlu dozaj sistemi sayesinde sağlık sektöründe çapraz bakteri bulaşmasını önler.

 

  • 40 cm Wingsmop geniş alanları temizlemek için uygundur. Çift taraflı temizleme konsepti ile bu paspas nemlendirebilir ve kuruyabilir. Bu nedenle insan sirkülasyonun yoğun olduğu bölgelerde hijyenik alanlar oluşturmada etkilidir.

 

  • Mop'a dokunmadan açıp kapatın!Özel tasarım aparatı sayesinde temizlik esnasında aparata dokunmadan açabilir mopu yerleştirebilir ve kapatabilirsiniz.

 

 

 

Wings Aparat ve Ürünleri sadece ERMOP 'un Patenli ürünüdür.All Products Rights are Patented.

 

Bu kategorideki ürünler