News

← Tüm Başlıklar
'' ERMOP, The Most Preferred Brand in Industrial Cleaning in Turkey ''

'' ERMOP, The Most Preferred Brand in Industrial Cleaning in Turkey ''

Öncelikle ERMOP’un kuruluş hikâyesini kısaca anlatabilir misiniz? 
ERMOP, fiilen 1990’da kurulsa da 1980’lerde ortaya konulan vizyon, kararlılık ve üretim tutkusuyla önce düşüncede hayata geçirilmişti. Kalıcı ve güvenilir marka yaratma arzusuyla yola çıkan ERMOP, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek 1990’larda endüstriyel temizlik sektörünün liderlik koltuğuna oturdu. 2000’li yıllarda da hedef büyüttü. Özellikle üretim teknolojilerinde önemli yatırımlar yaparak yurtdışında da tanınan bir marka haline geldi. Tüm bu gelişmeler ERMOP’un sürdürülebilir büyüme hedefleri doğrultusunda motivasyonunu artırdı, Düzce’de alanındaki en büyük fabrika yatırımlarından biri gerçekleşti. 10 bin 500 metrekare arazi üzerinde 5 bin metrekare kapalı alana sahip fabrikamızda üretilen ve dünyadaki sektörel rekabeti zorlayan enjeksiyon sistemleri, kalıp ve dokuma makineleri, uluslararası kurumların da ilgi odağı haline geldi. Yatırımlarında öz kaynaklarını kullanarak büyüyen ERMOP, İstanbul’daki 3 bin metrekarelik tesisini de yönetim, showroom, depo ve sevkiyat merkezi olarak kullanmaya başladı.

Sektöre yönelik ne tür ürünler üretiyorsunuz? 
ERMOP, sektöre yönelik araç, gereç, ekipman ve sarf malzemeleri üretiminden ziyade bu ürünlerle bir sistem oluşturmaya ve sektörü sürekli geliştirmeye yönelik adımlar atmayı ilke edinmiştir. Üretim portföyünde bulunan tüm ürünlerin entegrasyonunu sağlayarak sürekli temizlik zinciri oluşturmuştur. Bu sistemlerin başında tartışmasız GECKO SİSTEM gelmektedir. ERMOP; hastane, okul, spor salonları, fabrika, iş merkezi, AVM gibi alanlarda işgücü, enerji, su, zaman ve kimyasal tasarrufu sağlayan ve sistem için özel tasarlanmış ürünlerle sektörde devrim niteliğinde hamleler yapmıştır. Günümüzde yasal zorunluluk haline gelen geri dönüşüm ve ayrıştırma kutularını yıllar önce üreterek yine bir ilke imza atan ERMOP, mıknatıslı aparatları, tek kullanımlık, orlon ve mikrofiber mopları, kapaklı faraş süpürgeleri, yürüyen merdivenlerin durdurulmadan hızlı ve etkin temizliğini sağlayan Step Mop Sistemi ile daha birçok yeniliğe imzasını atmıştır. 

Ermop’un sektördeki yeri nedir?
ERMOP, sektörünün en bilinir ve en güvenilir kurumlarının başında gelmektedir. Bu özellikleri nedeniyle birçok devlet ve şehir hastanelerinde, özel hastanelerde, yerli ve yabancı zincir otel-cafe-restaurantlarda, yine yerli ve yabancı zincir ve tekli market-mağazalarda, AVM ve okullarda en çok tercih edilen marka olmuştur. Türkiye’nin tüm bölge ve illerinde iş ortakları, distribütör ve bayi gibi satış kanallarıyla penetrasyon sağlamış olan ERMOP, Almanya ve İngiltere’de temsilcilikleri ve depolarıyla aktif hizmet vermektedir. Bunların yanında uluslararası zincir marketler ve distribütörler aracılığıyla Fransa, Avusturya, Hollanda, Kanada, Romanya, Yunanistan, Bulgaristan, Kosova, Hırvatistan, Sırbistan, Fas, Ürdün, BAE, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Ukrayna, Gürcistan, Moldova gibi ülkelere de ihracat yapmaktadır.

https://hizmetix.com.tr/entegre-tesis-yonetimi/ermop-endustriyel-temizlikte-en-cok-tercih-edilen-marka/3064