Gecko Sistem

Gecko sistem, Ermop ‘un yenilikçi çözüm arayan profesyonel tesis kullanıcılarına yönelik geliştirmiş olduğu bir temizlik sistemidir. Sistem içerisinde bulunan Mop yıkama makinaları ve özel olarak tasarlanmış temizlik ürünleriyle rahat ve hızlı kullanımı sayesinde temizlikte Su, Enerji ve İş gücünden tasarruf etmenize yardımcı olur.

Ürünleri Göster


Biliyor muydunuz ?

Türkiye’deki Hasteneler,AVM’ler ve yatay-dikey iş merkezlerinin kabaca 50 milyon m2 silinebilir alanı olduğunu söylersek, tüm bu alanların temizliği Gecko Sistem ile yapıldığında yıllık yaklaşık 1 milyon metreküp temiz, içilebilir sudan tasarruf edilebileceğini söyleyebiliriz.

Aslında her yıl yaklaşık 1 adet SAPANCA GÖLÜ Gecko sistem ile kurtarılmış olacak.

  

Gecko Sistem Nerelerde Uygulanır?


 

Ermop Gecko Sistem ; Hastaneler, Okullar, Yurtlar, Spor Salonları, Yaşlı Bakım Evleri, Fabrikalar ve AVM'ler gibi bir çok alanda uygulanır.Sistem içerisindeki özel tasarlamış ürünler ile temizlikte su , enerji ve iş gücünden tasarruf edilebilir.

APARAT ÖZELLİĞİ

Sıcak enjeksiyondan aplix sistemle üretilmiştir. Ermop’un geliştirdigi bu ürün temizlikte yeni bir segment oluşturmaya adaydır.Yalnızca Gecko moplarla kullanılan bu aparat profesyonel sistemin bir parçasıdır.

 

 

Bu kategorideki ürünler