Step Mop Sistem

STEP MOP sistemi yürüyen merdivenin kapatılmasına gerek kalmadan 5 dakikada hızlı ve etkin temizlik sağlar. Günlük ve haftalık kullanım için ideal düşük maliyetli ve tek kişinin uygulayabileceği sistemdir.

Ürünleri Göster

Yürüyen merdivenler artık daha temiz

 

 

  • Yürüyen merdivenlerinizi, diğer tüm döşeme alanlarıyla aynı sıklıkta temizlenecek şekilde planlayın. Günlük veya haftalık programlı temizlik, mülkünüz için tutarlı ve uygun maliyetli daha temiz, daha güvenli bir ortam sağlar.
  • Kirli veya bakımsız yürüyen merdivenlerinizi mülkünüzün bakım ve temizlik standartlarına uygun hale getirin. Müşteri şikayetlerini azaltın ve yürüyen merdivenlerinizde utanç verici leke ve kir birikmesini önleyin.
  • Yükseltici pedler, yükseltici oluklarına mükemmel şekilde uyacak şekilde boyutlandırılmış ve aralıklı olarak tasarlanmış çıkıntılara sahiptir. Fırçalayın ve Silin, kiri ve kiri emip uzaklaştırarak mükemmel şekilde restore edilmiş, temiz bir yükseltici yüzey bırakır.

 

Yürüyen merdivenler neden temizlenmeli?

Yürüyen merdivenler, herhangi bir binadaki en pahalı döşemedir. 100 bin doların üzerinde maliyet ve herhangi bir döşeme alanının inç karesi başına en yüksek trafik seviyesine sahip. Yürüyen merdivenler yalnızca ABD'de yılda yaklaşık 100 milyar kere kullanılıyor.

Yürüyen merdivenler ayrıca, çoğu zaman düzgün ve tutarlı bir şekilde temizlenmediğinde veya bakımı yapılmadığında, kayma ve düşme sorumluluğuna en yüksek maruziyet düzeylerinden birine sahiptir.

 

Bu kategorideki ürünler